روش جديد كاشت مو

درمان طاسي سر با دارو

امروزه براي درمان ريزش و كم پشتي موي سر ، بيماران متوسل به روش هاي مختلف درماني توسط داروهاي شيميايي و گياهي مي شوند وهزينه هاي گزافي را بابت آن مي پردازند ولي اگر از تمامي اين افراد راجع به تاثيرات اين درمانها بپرسيد اكثر قريب به اتفاق ايشان با ياس و نااميدي از عدم نتيجه يا نتيجه بسيار ضعيف آن نام مي برند.
امروزه تنها داروي مورد تاييد "FDA" شامل قرص فيناسترايد (Propecia) و محلول يا اسپري ماينوكسيديل مي باشد.
Propecia

پروپشيا اولين و تنها قرص تائيد شده توسط FDA است كه براي درمان ريزش موي فرم مردانه در قسمت جلو و مياني سر مورد استفاده قرار مي گيرد. پروپشيا براي برخي آقايان مؤثر واقع مي شود. اكثر آقايان افزايش در مقدار مو ، كاهش ريزش مو و بهبود ظاهريشان را عنوان كرده اند.

داروي كاشت موآزمايش هاي كلينيكي نشان داده اند كه پروپشيا داراي اثرات جانبي مهمي نمي باشد. ولي تعدادي از آقايان اثرات جانبي جنسي را عنوان كرده اند. كه شامل كاهش ميل جنسي، اشكال در نعوظ و كاهش مقدار مني است. در صورت قطع پروپشيا اثرات جانبي نيز از بين مي روند. در درصد بسيار كمي از افراد روي كبد تاثير منفي دارد كه از اين نظر آزمايشات لازم بايد انجام شود.

پس از مصرف پروپشيا بصورت روزانه اثرات آن را پس از 4 ماه خواهيد ديد. با وجود قطع مصرف پروپشيا، اثرات آن در عرض 6 ماه تدريجاً از بين خواهد رفت. اگر پروپشيا در عرض 4 ماه اثر نكرد احتمالاً مصرف بيشتر آن فايده اي ندارد.

Minoxidil (Rogain) 5%

داروي كاشت مو ماينوكسيديل5% براي درمان ريزش مو توسط FDA تائيد شده است. اين دارو بصورت محلول %5 بوده و بدون نسخه قابل تهيه مي باشد. ادعا شده است اين دارو %45 بيشتر از روگن با قدرت معمولي باعث رشد مو مي گردد. همچنين در خيلي از افراد شروع اثر آن در عرض 4ماه ظاهر مي گردد. شايعترين اثر جانبي آن خارش و تحريك پوست است.

روگن محلولي است كه روزانه دو نوبت و بصورت موضعي مورد استفاده قرار مي گيرد. اين محلول مي تواند در افرادي كه در حال طاس شدن هستند روند ريزش مو را كند نمايد.

روگن %5 را روزانه دو نوبت استفاده نمائيد تا اينكه اثرات آن را در مدت 4ماه ببينيد. با اين وجود اگر مصرف روگن %5 را قطع نمائيد، اثرات آن در عرض 6ماه محو خواهد شد. و اگر روگن %5 پس از 4ماه اثر نكرد احتمالاً مصرف بيشتر آن فايده اي ندارد. از روگن در صورتي استفاده نمائيد كه در مصرف دارو منظم بوده و يا دستور نحوه مصرف آن را بخوبي رعايت مي كنيد .

برچسب: كاشت مو،،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۱۰:۰۹:۳۷ توسط:علي سيفي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
طراحی سایت
طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی
www.webcando.ir

تابلو سازی
خدمات تابلو سازی پرکاس
perkasco.com

درمان بواسیر
درمان بواسیر با آخرین متد
clinicdarman.com/بواسیر-هموروئید/درمان-بواسیر/

شبیه ساز پرواز
خرید تجهیزات پرواز و شبیه سازی
www.irfly.ir

درمان هموروئيد با لیزر
درمان بواسیر با لیزر و هموروئید
clinicdarman.com/بواسیر-و-هموروئید/جراحی-هموروئید/

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی و منزل چید فرم
www.chidform.com/

نمای چوب
ترمووود و چوب نمای شرکت بریج
www.bridgeco.ir/

شقاق چیست
همه چیز درباره شقاق
www.darmancolorectal.com/fissure

فیشر
همه چیز درباره فیشر
www.darmancolorectal.com/fissure


طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
www.webcando.ir/web-design/marketing-site-design.html